Futboll Shqipëri Sport

FLAMURTARI-KASTRIOTI/ Trajneri DAJA në kërkim të kthesës, zbulohen formacionet zyrtare

Pas pak do të nisin dy ndeshjet e fundit të javës së gjashtë të Kategorisë Superiore, ku në Vlorë do të zbresin Flamurtari dhe Kastrioti. Trajneri Daja do kërkojë fitoren pa asnjë kompromis, pas humbjeve të javëve të fundit.

Ndërkohë, që janë zbuluar dhe formacionet zyrtare të të dy skuadrave me vlonjatët që hedhin në fushë një skuadër mjaft sulmuese.

Flamurtari: Koliçi, SIljanovski, Polozani, Sirghi, Musta, Useini, Hyseni, Batha, Torassa, Busiç, Beqja/ Trajneri: Ilir Daja

Kastrioti: Atsina, Marku, Gallego, Xhunior, Cutra, Shehu, Caca, Mziu, Stijepoviç, Lila, Kuka/ Trajneri: Elvis Plori

Related posts

GOL NË SEKONDAT E FUNDIT NË EUROPA LEAGUE/ Wolves lë me pasoja tifozin kundërshtar (VIDEO)

Delo.autor

NDESHJA NDAJ BYLIS/ “Ujqërit e Dëborës” nxjerrin në shitje biletat, ja sa do kushtojnë

Delo.autor

Mbrojtësi i Uruguait i mallëngjen të gjithë, shpërthen në lot teksa ndeshja luhej ende (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment