Futboll La Liga Ndeshjet Live Sport

I JASHTËZAKONSHËM/ MESSI dhuron një tjetër “MAGJI”, tifozët në delirë (VIDEO)

Barcelona e ka shënuar edhe golin e gjashtë ndaj Huescas. Golin e ka realizuar Messi në minutën e 61’, e që është goli i tij i dytë në ndeshje.

Për më shumë shikoni videon.

Related posts

Sampaoli: Dybala dhe Icardi kanë shanse për Kupën e Botës

Sadik.Autor

FORMULA 1/ Parashikimi i frikshëm, ja çfarë mund të ndodhë nëse nuk zhvillohet Botërori këtë vit

Delo.autor

“ME BAYERN DUAM TË VAZHDOJMË TË FITOJMË TITUJ”/ Salihamidžić: Kemi para për Messin por…

Delo.autor

Leave a Comment