Futboll Sport

MOMENTI QESHARAK/ QENI hyn në fushë dhe “shkakton” faull, veprimi i lojtarëve është…

Një moment mjaft qesharak ka ndodhur sot në një ndeshje të kategorisë së katërt në Rumani. Një qen u fut në fushën e lojës dhe për më tepër “shkaktoi” një faull. Mbrojtësi i një prej skuadrave ishte duke vrapuar që të ndalonte sulmin e ekipit kundërshtar, por nuk po e shikonte që drejt tij ishte një qen.

Duke mos e parë qenin ai pengohet tek ai dhe rrëzohet për tokë. Më pas arbitri ndal lojën momentalisht sa situata u normalizuar dhe e rifilloj përsëri.

{“videoid”:”1537284436441″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Related posts

CONTE PLANIFIKON NJË MBROJTJE “VETERANËSH”/ Pas Godin, Inter kërkon të marrë lojtarin e Premier…

Delo.autor

BOJKOTUAN STËRVITJEN PËR RROGAT/ Klubi i Skënderbeut merr masat për ekipin, ja gjoba e lojtarëve

Delo.autor

Njihuni me përmbysjet më të mëdha në Champions League (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment