Futboll Sport

Trajneri i Gjermanisë nuk e fsheh mërzinë: Ozil duhet të më telefononte, do rikthehet…

Joachim Low ka folur për largimin e Mesut Ozil nga kombëtarja e Gjermanisë. Trajneri gjerman nuk e ka fshehur mërzinë për mënyrën se si mesfushori i njohur vendosi të mbyllte aventurën me përfaqësuesen.

“Unë kam pritur nga ai që të më telefonojë dhe do të më tregonte personalisht. Për këtë jam i mërzitur. Ne kemi qenë së bashku për shumë vite”, ka thënë fillimisht ai.

I pyetur më pas nëse Ozil mund të kthehet sërish, Low nuk e mohoi: “Do e marrë inisiativën përsëri”, përfundoi trajneri i njohur.

Related posts

I JEP FUND ËNDRRES EUROPIANE/ Goli “fantazmë” largon Partizanin nga Europa League (VIDEO)

bora.autor

Hernan Crespo: Ja arsyet përse Messi e meriton ta fitojë Botërorin Rusi 2018!

Sadik.Autor

SHKRUAN HISTORINË PAS BARAZIMIT/ Zidane vendos rekord asfiksues në “Camp Nou”

Delo.autor

Leave a Comment