Futboll Ndeshjet Live Sport

“EFEKTI SARRI”/ CHELSEA tregohet pragmatist dhe kalon në avantazh (VIDEO)

Pas 30 minutave, Chelsea ka arritur ta zhbllokojë rezultatin, duke e shënuar golin e parë të ndeshjes që po zhvillohet për momentin në St Mary’s Stadium.

Eden Hazard arriti të shënojë golin e parë në këtë ndeshje, të shtatin në këtë sezon të Premierligës.

 

Related posts

Telashe për Realin, lëndohet Marcelo

Q.Autor

BARCELONA-BAYERN MUNICH/ Mascherano: Bavarezët nuk janë aq favorit sa mendojnë…

Delo.autor

BARCELONA BËN LLOGARITË NË MERKATO/ Planifikon të fitojë 150 milion euro nga shitja e lojtarëve

Delo.autor

Leave a Comment