Futboll Seria A Sport

SKANDALOZE DHE E TURPSHME/ Grabiti skuadrën, SHQIPTARIT i vihen prangat

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në Itali. Një shqiptar është arrestuar nga policia e vendit fqinj pasi kishte grabitur sendet personale dhe disa para të futbollistëve të një klubi italian.

23-vjeçari me inicialet A.K. u arrestua pak kohë pasi kreu vjedhjen. Gjatë kontrollit atij iu gjetën 200 € dhe dy çelësa makinash, që kishte vjedhur në dhomat e zhveshjes.

Ngjarja ndodhi në kohën kur ekipi italian po kryente stërvitje në fushën e Montelupos në Firence.

 

Related posts

SPEKTAKËL DHE EMOCIONE/ BOCA- RIVER PLATE: Sfida ku priten të thyhen shumë rekorde

Isa.Autor

E ardhmja e Salah, Liverpool mundohet ta “blindojë” sulmuesin egjiptian

Sadik.Autor

E BUJSHME TEK PSG/ Al-Khelaifi “PUSHTON UEFA-n”, emërohet si…

Delo.autor

Leave a Comment