Futboll Sport

SPANJË VS ANGLI/ Rashford dyfishon shifrat (VIDEO)

Është shënuar goli i dytë në ndeshjen Spanjë Angli dhe janë sërish Anglezë që kanë shënuar dukë bërë disi edhe surprizën.Këtë radhë autor i golit ka qenë sulmuesi i  MAN.UTD Rashford.Tashmë për Spanjën ndeshja merr një malore të papritur.

Related posts

“Fenomeni” ishte idhulli im, por pendohem. Maradona është mbreti i vetëm!”

Q.Autor

Borussia Dortmund luan ‘finalen’ pa yllin e ekipit…

Sadik.Autor

“DIVORCI” ËSHTË I PASHMANGSHËM/ Napoli merr vendimin e fundit në lidhje me Hysajn

Delo.autor

Leave a Comment