Futboll Ndeshjet Live Sport

JUVE ZHBLLOKON REZULTATIN/ Dybala si Vidal, por me 25 sekonda vonesë (VIDEO)

43 sekonda i kanë mjaftuar Juventus-it për të zhbllokuar ndeshjen kundër Cagliari-t, e vlefshme për javën e 11-të të Serisë A.

Autori i golit ka qenë argjentinasi Dybala, i cili ka dërguar topin në rrjetë pasi ka “dehur” mbrojtjen me lëvizjet e tij.

Ky ka qenë goli më i shpejtë i Juventus-it në Serinë A pas atij të realizuar nga Vidal (18″) në 2012-ën, pikërisht më 3 nëntor.

Related posts

”Hajmalia” dhe fjalimi motivues, si Milani mund Juventusin në finale!

Sadik.Autor

HYSAJ TEK CHELSEA? Flet agjenti i mbrojtësit: Sarri “plagosi” vetveten, ne ishim duke…

Isa.Autor

Udinese-Crotone, formacionet zyrtare

Sadik.Autor

Leave a Comment