Futboll Ndeshjet Live Sport

NUK E NDAL ASKUSH/ Shaqiri DHURON SPEKTAKËL dhe dyfishon epërsinë e Liverpoolit (VIDEO)

Liverpooli ka shënuar golin e dytë ndaj Fulhamit në “Anfield”. Xherdan Shaqiri shënoi një gol të bukur me të parën nga afërsia e zonës në minutën e 53′, pas harkimit të marrë nga Andy Robertson.

Related posts

NË MËGJES BANKIER, PASDITE SI TRAJNER I EKIPIT AMATOR/ Ja pse Sarri braktisi kostumin për tutat

Delo.autor

Balaj është rikthyer/ Mesazh Panuccit, jam gati

Sadik.Autor

PAS HUMBJES NDAJ LIVERPOOL/ Po bëhet virale, shikoni reagimin epik të Guardiolës në fundin e ndeshjes (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment