Futboll La Liga Sport

SHERR DHE KACAFYTJE/ Tensione te REALI, Vinisius dhe Modriç përplasen ASHPËR në stërvitje (VIDEO)

Te Reali i Madridit gjërat nuk janë duke shkuar aspak mirë dhe si për të mos mjaftuar kjo është në skuadër ka pasur edhe tension midis lojtarëve. Bëhet fjalë për një seancë stërvitore kur lojtarët ishin duke kryer ushtrime me top.

Në këtë stërvitje ekipi dukej mjaft i motivuar për t’u kthyer te fitorja në ndeshjen me Valencian. Ndërsa gjatë ushtrimeve ishin Vinicius Jr dhe Luka Modriç që patën një përplasje mes tyre, por që përfundoi shumë shpejt.

Related posts

KAMPIONËT E SUPERIORES PA TRAJNER/ Flet Erjon Bogdani: Jam gati të drejtoj Partizanin…

Delo.autor

Zanetti flet pas shortit: Frankfurti rival i fortë, Interi favorit për të fituar trofeun

Delo.autor

Fadil Vokrri, një vetërrëfim mbi jetën dhe karrierën: Nga lavdia me Prishtinën, tek oferta e Juventusit

Sadik.Autor

Leave a Comment