Bundesliga Futboll Sport

SHKOI DHE I KËRKOI FANELLËN NOYER-IT PAS NDESHJES / “Është pak e turpshme, por kam një…”

Skuadra e Bajernit të Mynihut nuk arrit që të fitonte dot ndeshjen e sotme përballë skuadrës së Frajburgut duke e mbyllur ndeshjen në shifrat 1 me 1. Skuadra e drejtuar nga trajneri Niko Kovaç nuk arrit që të mbante avantazhin që morën në minutën e 83 nga Gnabri, por u barazuan në minutën e 89.

Por ajo që ra në sy në këtë ndeshje ishte gjesti i trajnerit të Frajburgut. Ai pas përfundimit të ndeshjes shkoi te portieri Manuel Nojer dhe i kërkoi fanellën. Kur u pyet se përse e bëri këtë ai tha:

45387100_2976676832358529_8902894891625873408_n

“Kam një djalë të vogël në shtëpi dhe donte fanellën e Manuel Nojerit. Ishte pak e turpshme për mua si trajner, por më bëhet qejfi që do e gëzoj djalin tim” – tha Kristian Streish

Related posts

De Gea mban në ‘ankth’ Mourinhon, Reali pret pas derës!

Q.Autor

DHUNONTE FUTBOLLISTËT/ Reagon Laçi ndaj VIDEOS skandaloze: Ishin 2 shuplaka edukuese

bora.autor

PAS FITORES SË BUJSHME TË MAN CITYT/ Zbulohet arsyeja pse De Bruyne injoroi Guardiolan

Delo.autor

Leave a Comment