Futboll La Liga Sport

TËRBOHEN NË SPANJË: Xhaka i “zhduk” topin BALE, tifozët të pakënaqur me uellsianin (VIDEO)

Ylli i Uellsit dhe Real Madridit është vendosur në qendër të vëmendjes nga mediat spanjolles pas humbjes së pësuar me kombëtaren tonë.

Gazeta “As” ka publikuar një video kur Taulantxhaka turpëron Bejlin me një lëvizje që uellsiani nuk e priste. “Bejl, më shumë Bejl se kurrë: veprimi që turpëroi yllin e Uellsit”, ishte titulli i videos të shpërndarë nga gazeta spanjolle. “Shumë tifozë të Uellsit kanë shfaqur pakënaqësi me yllin e tyre të niveli të lartë, pasi kanë parë këtë video të miqësores kundër Shqipërisë, ku Xhaka ‘ia zhduk’ topin atij”, bashkëngjitej në sqarimin e videos.

Related posts

U HAKMORËN PËR ELEMINIMIN/ Malcom te Barcelona, vjen reagimi i Romës

Isa.Autor

SADIKU NË VERSIONIN E BOKSIERIT/ “Gardiani” Berisha: Bomber, ke gjetur profesionin që të përshtatet (FOTO)

Delo.autor

DERBI I KRYEQYTETIT/ Situatë e njëjtë si ajo e fazës së dytë, shikoni si vjen Tirana

Delo.autor

Leave a Comment