Futboll Seria A Sport

BËM BABA TË TË NGJAJ/ Ronaldo Jr FITON trofeun e parë me JUVENTUSIN (VIDEO)

Bëmë baba të të ngjaj. Djali 8-vjeçar i Cristiano Ronaldos iu bashkua ekipeve zinxhir të Juventus në gusht pas transferimit të babait të tij në Torino. Dhe po vërteton se ka gjenet e babait duke treguar kualitet të madh me U-9 të Juve-s.

Në disa raste, Ronaldo Junior ka shënuar gola fantastikë në videot e postuara më parë në rrjetet sociale. Tani djaloshi ka fituar trofeun e parë me Bardhezinjtë.

Me anë të një fotoje në Twitter, CR7 ka postuar të birin pranë trofeut të parë duke i thënë “Urime”.

Related posts

PO SHKËLQEN NË KAMPIONATIN RUS/ Dopietë personale, askush nuk e ndal dot “raketën” e Roshit (VIDEO)

Delo.autor

“THANË SE KAM QENË I AFËRTI I BERLUSCONIT”/ Ish-trajneri “Kuqezi” reagon ndaj kritikave: Kam qenë personi i vetëm që…

Delo.autor

EURO 2020/ Holanda triumfon me “POKER” ndaj Gjermanisë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment