Futboll Sport

FITOI “KËPUCËN E ARTË” PËR HERË TË PESTË/ Messi në “Instagram”: E mundur vetëm falë kolegëve… (FOTO)

Lionel Messi ka marrë çmimin e pestë rekord “Këpuca e Artë”, si golashënuesi më i mirë në të gjitha ligat evropiane sezonin e kaluar.

“Këpucën e Artë të 5-të që ishte e mundur vetëm falë kolegëve të mi, familjes sime dhe njerëzve që më përkrahin. Faleminderit të gjithëve që ishin gjithmonë atje dhe gjithashtu për @marca dhe ESM për emocionin  e mbrëmjes  gala!”

Related posts

LIVE/ Partizani-Tirana: Bardheblutë me FAT, traversa i mohon golin Asanit në pjesën e parë (VIDEO)

Isa.Autor

PAS DEBATIT TË ASHPËR ME GJYQTARIN/ Pezullohet trajneri i Premier Leagues, ja masat

Delo.autor

Pas Chiellinit, dëmtohet tjetër ‘yll’ i Juventusit. Italianët katastorfë përballë Realit

Sadik.Autor

Leave a Comment