Futboll Premier League Sport

ISH-MESFUSHORI I ARSENALIT/ Perry Groves: PSG mund të jetë një opsion për Ozilin, nëse do të…

Ish-mesfushori i Arsenalit, Perry Groves beson se Mesut Ozil dhe Adrien Rabiot do të shkëmbehen .

Ozil nuk është duke kaluar momentet më të mira në Londër pasi nuk është i preferuari i trajnerit Unai Emery, kurse Rabiot është në vitin e fundit të kontratës së tij me Paris Saint-Germainin, dhe me shumë mundësi në janar do të largohet.

“Mendoj se PSG mund të jetë një opsion për Ozilin”, ka thënë Groves.

“Nuk do të isha i befasuar nëse Ozil e Rabiot do të shkëmbeheshin”.

Related posts

Simeone: Unë në Itali? Jam i lumtur aty ku ndodhem

Sadik.Autor

EUROPA LEAGUE/ LU-LA dërgojnë Interin në finale, Shakhtari shumë i brishtë

Delo.autor

BOTËRORI 2022/ E pabesueshme, Isak ndëshkon Kosovën me një SUPER GOL nga distanca (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment