Futboll Sport

MERKATOJA E JANARIT/ Barcelona dhe JUVENTUS pranë marrëveshjes, mendohet SHKËMBIMI i mesfushorëve (FOTO)

Barcelona dhe Juventus mund të bënë lëvizjen më të bujshme të merkatos. Bëhet fjalë për shkëmbim të mesfushorëve.

Juventus dëshiron ta transferoj Andre Gomesin nga Barcelona i cili po bën performanca shumë të mira tek Everton.

Skuadra katalonase është duke u interesuar në Miralem Pjanicin, ndërsa ‘Zonja e Vjetër’ e dëshiron portugezin.

Gomez është aktualisht i huazuar te Everton, ndërsa Juventus e dëshiron transferimin e tij. Vështirë se Juventus mund të bie dakort me këtë kusht të vendosur nga Barcelona pasi nuk mund të humbasë një nga yjet e ekipit dhe me të ardhme si Pjanic.

Gjithçka mund të shikohet në vazhdim por me siguri Juvetus mund të ofrojhë një lojtar ,më të dobët se Pjanic.

Related posts

STATISTIKAT/ Shqipëria më mirë në transfertë, Izraeli në moment delikat. Ja kush janë goleadorët

Isa.Autor

PËRSHËNDETJA USHTARAKE NDAJ SHQIPËRISË DHE FRANCËS/ Ja veprimi i UEFA-s për Turqinë. Edhe Bullgaria…

Delo.autor

IBRAHIMOVIC-MILAN, AFRON AKORDI! Gazetari zbulon: Do të rinovojë në kushtet e tij!

Delo.autor

Leave a Comment