Futboll Seria A Sport

NUK DO TA BESONI/ Ja vendimi PËRFUNDIMTAR i MILANIT për IBRËN

Çështja Milan – Ibrahimovic ka përjetuar një kthesë të papritur dhe tani duket se sulmuesi suedez nuk do t’i ribashkohet klubit të tij të vjetër. Duket se Zlatan Ibrahimovic do të mbetet pjesë e LA Galaxy në MLS.

Sipas Sportitalia, mbrëmjen e së martës bisedimet kanë hasur në probleme serioze dhe të dy palët janë duke menduar të heqin dorë duke i braktisur përfundimisht bisedimet.

Deri mbrëmë u raportuar se kishin mbetur vetëm detajet për t’u zgjidhur dhe se Ibra do të kalonte në Milan gjatë merkatos së janarit si lojtar i huazuar.

Megjithatë, kuqezinjtë tani duhet të kërkojnë përforcime diku tjetër.

Related posts

MERR FUND DILEMA/ KOVACIC tregon detajet e largimit nga REALI: MODRIC më tha se…

Isa.Autor

Formacionet zyrtare: Levante – Real Madrid

Q.Autor

PAS 7 MUAJ AGJERIM/ Goli i parë për vitin 2021, mesfushori i Kombëtares tund rrjetën në Danimarkë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment