Bundesliga Futboll Sport

“PUNA U LA PËRGJYSMË”/ Ja si Ish-lojtari i Bundesliga-s turpërohet në emision… (VIDEO)

Në studion televizive të kanalit danez TV3, Stig Tofting, ish-lojtari i Hamburger SV, ishte ftuar për të analizuar ndeshjes mes Vejle BK dhe Brondby IF.
Por gjatë një momenti puna u la përgjysmë…
Tofting ndodhet në studio bashkë me Peter Graulund dhe moderatorin Camilla Martin kur lëshon një pordhë.
Martin dhe Graulund nuk e besonin se çfarë kishte ndodhur, rrotullohen dhe largohen për ajër.
Të tre vazhdojnë të qeshin për një kohë të gjatë teksa komentojnë atë që ka ndodhur. Një video që do ta keni shumë të vështirë të mbani të qeshurën.

Stig Tofting farts on TV

Stig Tofting, former Bolton Wanderers F.C., HSV, MSV Duisburg, BK Häcken – official + Danish National Team…. farting on TV 😂 🤣

Gepostet von TV3 SPORT am Montag, 10. Dezember 2018

Related posts

KOHA E “PAQES” MBAROI/ SALAH I IRRITUAR i shpall “luftë” Federatës Egjiptiane të Futbollit

Isa.Autor

CHAMPIONS/ Ylli Sterling i dhuron fitoren Manchester City-t dhe sigurojnë kualifikimin

Delo.autor

LAZIO E HALLAKATUR NË MBROJTJE/ Atalanta e trondit me 3 gola në 41 minuta. Gosens-Hateboer fantastikë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment