Gossip

SENDE PA FUND NË FUSHË/ Betis-Eibar “PËRMBYTET” nga lodrat (FOTO+VIDEO)

Një “shi” sendesh të hedhura në fushë në Betis-Eibar! Tifozët protestojnë? Jo, asgjë për t’u shqetësuar, sepse gjithçka ishte për një iniciativë të bukur të klubit nga Sevilja.

Sendet e hedhura ishin lodra, kafshë të mbushura, të gjitha dhuratë për personat dhe sidomos fëmijët me më pak mundësi financiare për të pasur festa të bukura.

Betis u kishte bërë thirrje tifozëve që të shkonin në Benito Villamarín me një pelush për të dhënë kontributin e vet në këtë aksion dhe tifozët bardhegjelbër, edhe një herë, nuk zhgënjyen, duke “përmbytur” fushën pas fishkëllimës për fundin e pjesës së parë.

Related posts

RIKTHEHET SËRISH PROTAGONISTE/ Wanda Nara bën tatuazh në pjesën intime të trupit (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Linda Morselli me adrenalinën e shpejtësisë, krah Alonsos në Barhein

Sadik.Autor

Erika Fernandez gazetarja, modele me forma bombastike (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment