Futboll Seria A Sport

“SERBI HUMB TORUAN”/ Savic se ka mendjen ke çmimi por tek GJOKSI i moderatores

Në një mbëmje gala të zhvilluar ditën e djeshme e cila mbahet çdo vit nga FIGHC janë ndarë titujt për lojtarët më të mirë sa i takon sezonit të shkuar (2017-2018).

Në këtë mbrëmje në formacionin më të mirë është përzgjedhur edhe mesfusgori i Lazios Sergej Milinkovic-Savic.

Serbi është parë të humbi toruan në këtë moment dhe hedh vështrimin tek “gjoksi” i moderatres Leotte. Ky moment nuk është vën re pa u parë edhe nga mediat Italiane.

Përgatiti:AlpeNews.al

Related posts

MANDZUKIÇ NUK ËSHTË MË LOJTAR I JUVENTUS/ Kapet nga kamerat duke kryer vizitat mjekësore tek klubi i ri (VIDEO)

Delo.autor

MESSI FENOMENAL/ “PLESHTI” shënon një gol SPEKTAKOLAR kundër Valencias (VIDEO)

Isa.Autor

“I çmueshmi” Hysaj, tifozët e Napoli-t e surprizojnë

Q.Autor

Leave a Comment