• Home
  • Futboll
  • Skënderbeu ‘trembet’ në 45 minuta nga Kukësi/ ALITI gjen fajtorin: Fusha është në gjendje shumë të…
Futboll Shqipëri Sport

Skënderbeu ‘trembet’ në 45 minuta nga Kukësi/ ALITI gjen fajtorin: Fusha është në gjendje shumë të…

Kukësi – Skënderbeu në pjesën e parë është mbyllur me rezultatin 0-0 dhe është mbrojtësi i Korçarëve, i cili në fund të 45 minutëshit të parë ka thënë për ‘Supersport’ se fusha është në një gjendje shumë të keqe.

“Duhet më shumë të qarkullojmë topin, fusha është në një gjendje shumë të keqe”.

Related posts

Çfarë po ndodh me skuadrat shqiptare? Një tjetër drejtues jep DORËHEQJEN

Isa.Autor

PREMIER LEAGUE/ Super Hazardi ngjit Chelsean në krye, fitojnë edhe Man City me Arsenal

Isa.Autor

E pabeshueshme/ Ja kush janë dy idhujt e Mohamed Salah?

Sadik.Autor

Leave a Comment