Champions League Futboll Sport

A TË QAJ 5 MINUTA? Humbja e djeshme, ja si tifozët e Serie A ironizojnë Juventusin (FOTO)

Humbja e djeshme e Juventusit me rezultatin 2-0 në fushën e Atletikos së Madridit, ka shkaktuar një “furtunë” me foto ironike në rrjetet sociale, veçanërisht nga tifozët e Interit dhe Milanit.

Në rrjetet sociale kanë shfrenuar fantazinë me disa nga memet më trend të momentin, ku me dorën e Ronaldos drejtuar tifozëve të Atletikos, shkruajnë: “A të qaj 5 minuta?”

Related posts

Mbappe shkruan emrin me “gërma të arta” dhe dërgon Perunë në “shtëpi” (VIDEO)

Isa.Autor

Hakmarrja e egër e EVRA ndaj PIQUE: Spanjolli më dogji KËPUCËT, ndërsa unë i…

Isa.Autor

Dy herë operacion/ Sërish probleme në gju për kapitenin e ardhshëm të ROMËS

Isa.Autor

Leave a Comment