Futboll La Liga Sport

LIVE/ Real-Barcelona: Kupa si objektiv, dy superfuqitë e Spanjës diskutojnë… finalen

Reali i Madridit dhe Barcelona luajnë sfidën e kthimit, të vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit në Spanjë. Me takimin e parë që ka përfunduar në shifrat e barabarta 1-1, gjithçka mbetet e hapur për sfidën e “Santiago Bernabeut”.

Katalanasit duket se e kanë fat shtëpinë e “galaktikëve”, por nga ana tjetër, frikë ka për temën e nxehtë të kohëve të fundit, VAR-in. Ndërkohë, vendasit duan të tregojnë se Kupa është një objektiv, dhe e kërkojnë me ngulm finalen.

 

LIVE | Real Madrid-Barcelona 0-0 (1-1)

Related posts

Njihuni me golashënuesit më të mirë në Premier League (FOTO)

Q.Autor

Juventus arrin fitore të thellë ndaj Bolognas, ‘parakalon’ Interin në vendin e dytë

Q.Autor

U BË OBJEKT I KRITIKAVE TEK BARCELONA/ Coutinho drejt rikthimit në Angli, ja klubi i ri…

Delo.autor

Leave a Comment