Futboll Seria A Sport

NUK NDALET “PISTOLETA POLAKE”/ Piatek kalon Milanin në avantazh me një gol fantastik (VIDEO)

Milan ka zhbllokuar ndeshjen në “Olimpico” kundër Roma-s me një gol të Piatek, i treti për të në dy ndeshjet e para si titullar me kuqezinjtë.

Paqueta ka vjedhur një top në krahun e djathtë dhe e ka dërguar në zonën e rreptësisë, ku sulmuesi polak është treguar më i shpejtë se mbrojtësit e vendasve, duke mposhtur Olsen me një goditje të bukur me të jashtmen e këmbës së djathtë.

Related posts

RUSI 2018/ Gjermania, mbrojtja e titullit nis nga Meksika

Sadik.Autor

I MUNDI NË “SAN SIRO”/ Donnarumma mahnitet nga CR7: Ndaj tij kisha luajtur vetëm në…

Isa.Autor

Gabriel Jesus: Skuadrat janë përforcuar, por MAN CITY mbetet FAVORIT për titullin

Isa.Autor

Leave a Comment