Futboll Premier League Sport

PAS TRANSFERIMIT TEK…/ Tifozët e mirëpresin Peter Crouch me një kryevepër (FOTO)

Tifozët e Burnley kanë mirëpritur qendërsulmuesin shtatlartë Peter Crouch me një banderolë kryevepër.

Në pjesën anësore të një ure, një tabelë është vendosur nga tifozët dhe aty shkruhet: “Mirëseerdhe Crouchie, kujdes kokën djalë!”

Komplimente për atë që e ka vendosur, pasi nuk është një punë e lehtë për t’u bërë.

Ish-sulmuesi i Anglisë është transferuar nga Stoke City tek ekipi i Premier League ë ditën e fundit të merkatos.

Ai është aktivizuar menjëherë dhe ka fituar penalltinë në barazimin 1-1 ndaj Southampton.

Related posts

NDIZET ALARMI TEK INTER/ Conte pa 3 mesfushorë për sfidën ndaj Udineses, ja emrat

Delo.autor

Ançelotti përvesh “mëngët”, Napoli gjen zëvendësuesin e HYSAJT

Isa.Autor

ËSHTË NJË NDËR KANDIDATËT PËR STOLI NE MILAN/ Flet Shevchenk: E vërtetë që jam në Milano këto ditë, por…

Delo.autor

Leave a Comment