Champions League Futboll Sport

ATLETICO MERR VENDIMIN PËR DIEGO SIMEONEN/ Çfarë do ndodhi me trajnerin pas eleminimit nga Juventus

Diego Simeone është konfirmuar si trajner i Atletico Madrid pavarësisht eliminimit nga Liga e Kampioneve kundër Juventusit.

Lajmi u njoftua sot nga Miguel Angel Gil, drejtor dhe aksioner kryesor i klubit madrilen.

“Kam besim të plotë në projektin tonë me Simeonen,”tha Miguel Angel Gil në faqen zyrtare te klubit.

“Kam besim se do të jemi së bashku për tre vitet e ardhshme, siç kemi qenë deri më tani, dhe unë jam i sigurt se Diego do të qëndrojë tek Atletico Madrid”, përfundoi ai.

Related posts

LIVE/ RONALDO katastrofë, nderin e Juves e ruan Shezni. Ja rezultatet e pjesëve të para (VIDEO)

Isa.Autor

PAS FITORES NDAJ LEICESTER/ Solskjaer: Futbolli është një lojë gabimesh, luftojnë për…

Delo.autor

EUROPA LEAGUE/ Shkëndija, gjithçka për të shkuar në grupe të Europa Ligës

Isa.Autor

Leave a Comment