Champions League Futboll Ndeshjet Live

LIVE/ Juventus-Atletico Madrid. Shënon Chiellini, por gjyqtari anulon golin (VIDEO)

Luhen mbrëmjen e sotme, takimet e dyta në turin e 1/8-ave të Champions Ligës. E gjithë vëmendja në Torino, ku Juventusi pret Atletikon e Madridit në “Alianz Stadium”, për të arritur përmbysjen e madhe, pas humbjes 2-0 në takimin e parë në Spanjë.

Në sfidën tjetër. Mançester Siti pret Shalken në shtëpi, ndërsa ndeshja e parë është mbyllur me fitoren 2-3 të ekipit të Guardiolës, brenda në Gjermani.

 

LIVE | Juventus-Atletiko Madrid 0-0 (0-2)

4’ Goditje nga këndi, shënon Kielini, por gjyqtari Kuipers anulon gjithccka, për një faull në zonë.

3’ Nis menjëherë e vrullshme ndeshja për Juventusin. Godet Matuidi, por bllokohet topi.

Related posts

SHKËLQEJNË KAMPIONËT HOLANDEZ/ Ajax fiton me goleadë dhe kap përkohësisht kreun

Delo.autor

I BASHKOHET LAZIOS NË GRUMBULLIM/ Strakosha program special për të kapur formën

Delo.autor

E PARITUR/ Lazio kërkon DJALIN E TALENTUAR të ish-futbollistit më të mirë AFRIKAN

Isa.Autor

Leave a Comment