Futboll Premier League Sport

MANCHESTER CITY-TOTTENHAM/ Mjaftojnë 5 minuta për “hakmarrjen” e vendasve, ja goli (VIDEO)

Manchester City ka shënuar që në minutën e 5’-të në ndeshjen ndaj Tottenham, e vlefshme për Premier League.

Ka qenë i riu Phil Foden që ka finalizuar një pasim me kokë nga Serio Aguero.

Ndeshja është e rëndësishme për të dyja skuadrat, City kërkon të marrë kreun e Premier League dhe “Spurs” lufton të sigurojë një vend në zonën Champions.

Related posts

Petagna flet për situatën e Milanit, lë të hapur mundësinë e rikthimit tek kuqezinjtë

Q.Autor

HUMBET BESIMIN NGA REAL MADRID/ Nacho Fernandez drejt transferimit tek klubi i Serie A…

Delo.autor

KANË PREKUR FUNDIN/ ITALIA me rekordin negativ, fitorja e fundit ka qenë kundër…

Isa.Autor

Leave a Comment