Gossip

“TABUJA U THYE”/ Tifozja e Lazios feston nudo kualifikimin në finalen e “Kupës së Italisë” (FOTO)

Ana Falki është nga ata personazhe që përbën përherë lajm në Itali. Modelja dhe aktorja me origjinë finlandeze, tifoze e thekur e Lacios, u bë shumë më e famshme kur mbajti premtimin dhe u zhvesh në mes të stadiumit pasi bardhekaltrit fituan kampionatin në vitin 2000.

Ana5

Edhe pse tashmë në moshën 47-vjeçare, ajo duket sërish në formë. Së fundmi modelja postoi në rrjetin social “Instagram” një foto provokuese pas kualifikimit të Lacios në finalen e Kupës së Italisë ndaj Milanit ku shkruante:

Ana Falki

“Me të njëjtën shprehje të “djemve” të mi sonte në fushë. Seriozë, të përqendruar e të zemëruar për të mos hequr dorë kurrë! Tani nuk na mbetet gjë tjetër, veçse të ëndërrojmë… tabuja u thye! Gjithmonë forca Lazio!

Ana Falki56

Ana65

efe9fd

Related posts

NJIHET SI “MBRETËRESHA E FITNESSIT”/ Incidenti hot në pishinë, i zgjidhet rripi i bikinit (FOTO)

Delo.autor

Reagon Dua Lipa, mohon lidhjen me Marco Asension, i ka dy fjalë edhe për Realin

Sadik.Autor

KINSEY WOLANSKI TOPLES NË PLAZH/ Zhvishet sërish bukuroshja e Championsit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment