Gossip

NGA ICARDI TEK NEYMAR/ Motrat e futbollistëve dominojnë rrjetet sociale (FOTO)

Vëllezërit e tyre janë gjithmonë në qendër të vëmendjes, për atë që dhurojnë në fushën e lojës, por kohët e fundit edhe ato nuk po mbeten pas.

Bëhet fjalë për motrat e futbollistëve, që me postimet ‘hot’ në Instagram, po grumbullojnë gjithnjë e më shumë fansa, duke përfituar edhe nga popullariteti i tyre.

Nga motra e Moratës, te ajo e Brozoviç dhe Sergio Ramos, shumë prej tyre kanë popullaritet mjaft të madh në Instagram.

Ambar, motra e Vidalit

Ivana, motra e Icardit

Katia, motra e Cristiano Ronaldos

Michaela, motra e Hamsikut

Liz, motra e Solarit

Gabrieli, motra e Oscarit

Raffaella, motra e Neymarit

Ana, motra e Hernandezit

Miriam, motra e Sergio Ramosit

Marta, motra e Moratës

Ema, motra e Brozoviç

Related posts

Messi, Busquets, Suaréz…, ja si shkëlqyen në dasmën e Cesc Fábregas (FOTO)

Isa.Autor

Karius nuk kursehet, 1800 euro nata në hotel me ish-in e Ronaldos

Sadik.Autor

Nigeria ndalon gratë nga Rusia në hotel, me përjashtim të njërës!

Sadik.Autor

Leave a Comment