Futboll La Liga Sport

NJË NDËR KANDIDATËT PËR STOLIN E BARCELONËS/ Xavi “leksion” Valverdes: Ja si fitohet Championsi…

Ksavi Hernandez është përfolur si një nga trajnerët e mundshëm për të marrë drejtimin e Barcelonës në rast se Ernesto Valverde do të shkarkohet, por ai ia ka mbyllur dyert një mundësie të tillë.

“Është shumë herët. Kam ende për të mësuar dhe nuk mendoj se është koha e duhur për të marrë drejtimin e katalanasve”, tha Ksavi. Ai më tej foli edhe për mundësitë që ka ekipi i Barcelonës për të fituar Champions-in. “Barcelona duhet të fillojë të dominojë ndeshjet në mënyrë që të shpresojë të fitojë Ligën e Kampionëve. Diçka e tillë është e domosdoshme për katalanasit dhe këtë gjë e ka treguar historia”, ka thënë Ksavi Hernandez

Related posts

LIVE/ KUKËSI-FLAMURTARI: Starton pjesa e dytë, verilindorët kërkojnë të shpëtojnë takimin (video)

Isa.Autor

TRONDITET PARISI/ NAPOLI i jep “leksione” parizienëve me një gol të “çmendur” (VIDEO)

Isa.Autor

REVOLUCION TEK INTERI/ Presidenti i klubit “Zikaltër” përgatit të projektin e së ardhmes…

Delo.autor

Leave a Comment