Futboll Sport

BULLGARI-KOSOVË/ Ivelin Popov shënon me një “magji” “Dardanëve”, ja goli i barazimit (VIDEO)

Atëherë kur askush nuk e priste Bullgaria i shënon Kosovës duke barazuar rezultatin 1-1 në duelin eliminator në Euro 2020.

Në minutën e 43’ ishte mesfushori Ivelin Popov i cili depërtoi bukur dhe me një “predhë” të vërtetë realizoi supergol.

Related posts

“RILINDJA NIS NGA STADIUMI I RI”/ Presidenti i Milanit gëzon tifozët me deklaratën e fundit

Delo.autor

RRËFIMI UNIK/ Erjon Bogdani: Zbulova Kumbullën, ju tregoj si e munda Ibrën dhe ndala Ronaldon

Delo.autor

Djali i ish-lojtarit të madh të Milanit zëvendeson Neymarin te PSG-ja

Q.Autor

Leave a Comment