Ekskluzive Futboll Gossip Sport

PUSHIMET LUKSOZE TË CR7/ Nga puthjet me Georginën tek hedhjet me djalin (FOTOT)

Kur bëhet fjalë për relaks, Cristiano Ronaldo nuk kursehet dhe e lëshon dorën, duke shpenzuar pafund. Pushimet që CR7 kaloi në Greqi i kanë kushtuar jo pak portugezit (8 mijë euro/nata), që në fund ka bërë edhe një gjest bamirësie.

Destinacioni i radhës është qyteti Nice në Francë. Sipas postimeve të fundit duket se po vazhdon të pushojë. Mesa duket sezoni i tij tek klubi i Juventusit paska qenë vërtetë e lodhshme.

Related posts

Heynckes vendos rekord në Ligën e Kampionëve (FOTO)

Q.Autor

“Gjeli” sqaron konfliktin me presidentin e Torino-s

Q.Autor

Agjensia e Taksave në Spanjë hedh ‘bombën’: Ronaldo meriton burgun

Q.Autor

Leave a Comment