Gossip

“SEKSBOMBA” SHFAQET PROVOKUESE/ Ish-e dashura serbe e Neymar “TËRBON” sërish fansat (FOTO)

Soraja Vuleviç është një ndër modelet më të njohur serbe, e cila famën më të madhe e ka marrë për faktin se ajo ka qenë për disa kohë në lidhje me ylli brazilian të futbollit, Neymar Jr.

Soraja është shumë e aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas herë imazhe që mahnisin meshkujt e të gjithë botës.

Nëse gjërat për futbollistin Nejmar nuk po shkojnë edhe aq mirë kohët e fundit, ku ylli brazilian po përballet për akuzat për përdhunim, me ish-të dashurën e tij po ndodh krejtësisht e kundërta.

Seksbomba serbe ka shpërthyer në “Instagram” me foto shumë provokuese, që nxjerrin në pah hiret e saj.

Related posts

HISTORIA/ Eriona Sulejmani, Missi që po skandalizon Italinë dhe Zvicrën (FOTO)

Q.Autor

I “SHKATËROI JETËN”/ ‘’Ylli’’ i Manchester United kapet ‘’MAT’’ duke tradhtuar gruan shtatzënë me modelen seksi

Delo.autor

TIFOZE E “FLAKTË” E MAN UNITED/ Julia Roberts paguan 89 mijë euro për dy bileta

Delo.autor

Leave a Comment