Ekskluzive Futboll Gossip Sport

SUPER PUSHIMET E CR7/ Ronaldo përshëndet nga helikopteri. Cili do të jetë destinacioni i radhës? (FOTO)

CR7 kaloi disa ditë relaksi në ishujt e Greqisë në një nga resortet më luksoze që kushton (8 mijë euro/nata) dhe në fund bërri një gjest bamirësie duke i dhënë një bakshish 20 mijë euro.

Së fundmi destinacioni ku udhëtoi ishte në brigjet e Montecarlos me një jaht tepër luksoz i gjatë 47 metra.

Jahti ku kaluan pushimet Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, çmimi i qirasë ishte 200 mijë euro në javë. Për CR7, gjithsesi, mbetet një shifër “qesharake”.

Portugezi postoi së fundmi në rrjetin social “Instagram” duke luajtur ping pong dhe më pas përshëndeti pronarin e jahtit duke i thënë “Do të shihemi së shpejti” dhe më pas u largua bashkë me familjen me helikopter. Dhe natyrshëm lind pyetja, cili do të jetë destinacioni i radhës?

 

Related posts

FITORJA ME “POKER” NDAJ UELLSIT/ Po bëhet virale, shikoni festën e “çmendur” të tifozëve danez (VIDEO)

Delo.autor

KONKURON BOLTIN/ LOJTARI më i SHPEJTË në BOTË zbarkon në La Liga

Sadik.Autor

Ndryshon plani/ “Ylli” i Realit gati të transferohet në Angli

Isa.Autor

Leave a Comment