Futboll Sport

BRAZIL-PERU/ Pas 15 minutash lojë, Gabriel Jezus zhbllokon sfidën për brazilianët. Ja “perla” (VIDEO)

Po luhet në stadiumin “Maracana” finalja e Kupës së Amerikës mes Brazilit dhe Perusë.

Sfida zhbllokohet në minutën e 15-të. Gabriel Jezus kroson nga e djathta dhe në zonë i vetëm Everton kalon brazilianët në avantazh.

Related posts

BOTA NË KAOS PREJ KORONAVIRUSIT/ Francezët akuzojnë: COVID-19 e “solli” Juventus

Delo.autor

Bayern lëshon një tjetër titullar, Boateng drejt United për 50 milionë stërlina

Sadik.Autor

Salah “tradhton” Romën/ Ja pse u largova nga skuadra verdhekuqe…

Sadik.Autor

Leave a Comment