Futboll

E BUJSHME/ Mbrojtësi lë Juventusin, afër City-t të Guardiolës

Joao Cancelo është gjithmonë e më larg Juventusit dhe më pranë Manchester Cityt, që ka rritur ofertën nga 50 mln euro në 54 mln euro, sipas asaj që shkruan “Marca”.

Refuzoi Milanin, Tare tregon arsyen dhe bisedën me Maldinin

Megjithatë, në garë është futur edhe Bayern Munich, që mund të shtyjë kështu Guardiolan që të rrisë ofertën dhe fitojë këtë garë.

“Zonja e Vjetër”, sakaq, nuk pranon poshtë 55 mln eurove dhe ndaj për momentin ka thënë “jo”.

Related posts

GAFË NGA PORTIERI NEUER/ Pas një kundërsulmi të shpejtë, Stuttgart ndëshkon Kampionët e Europës (VIDEO)

Delo.autor

VIDEO/ PSG 4-2 Strasbourg. Strasbourg shënon, por parisienët kanë Edison Cavani

Q.Autor

ARSENAL-BOURNEMOUTH/ “Miqtë” ngushtojnë rezultatin, shënon Mousset

Delo.autor

Leave a Comment