Bundesliga Futboll Sport

INTERESOHEN SHUMË KLUBE TË MËDHA/ Dortmund gati 42 milion euro për futbollistin “Katalanas”…

Shumë ekipe evropiane, janë të interesuara për shërbimet e furbollistit të barcelonës, Malcom.

Sipas asaj që raporton “Goal.com” e fundit që ka hyrë në garë për të përfituar shërbimet e 22-vjeçarit, është Borusia Dortmund.

Klubi gjerman ka ofruar 42 milion euro për sulmuesin katalanas.

Kjo është dhe shuma që “blaugranët” e blenë lojtarin nga Bordo.

Malcom ka luajtur 24 ndeshje dhe ka shënuar 4 gola sezonin e fundit me barçën.

Related posts

FITORJA E DYTË RRADHAZI PËR KRUTANËT/ Kastrioti bën “LIGJIN” “në shtëpi”, “Ujqërit e dëborës” në krizë të thellë

Delo.autor

Barça, Valverde: “E rëndësishme fitorja, jo loja!”

Q.Autor

I JEP FUND ËNDRRES EUROPIANE/ Goli “fantazmë” largon Partizanin nga Europa League (VIDEO)

bora.autor

Leave a Comment