Futboll Sport

LUKAKU “AFROHET” TEK INTER/ Shikoni çfarë ndodhi me Conten para miqësores në Singapor (VIDEO)

Në Singapor, në prag të sfidës mes Interit dhe Mançester Junajtid, nuk mungoi as takimi rreth temës së nxehtë të merkatos, Romelu Lukaku.

Sulmuesi i “djajve të kuq”, ishte bashkë me patriotin e tij, Raxha Naingolan, ndërsa më pas të dy u afruan tek tekniku Konte, dhe mes tyre pati një përshëndetje dhe një shtrëngim duarsh.

Vetëm dje dhe ditën e sotme, zërat që flasin për një akord mes Junajtid dhe Interit për Lukakun janë shtuar akoma më shumë, dhe sulmuesi duket shumë pranë zikaltërve.

 

Related posts

TATUAZHET DËMTOJNË FUTBOLLISTËT/ Studimi i bërë së fundmi tregon arsyet pse ndodh kjo

Delo.autor

RUSI 2018/ Italia protagoniste, ja dy Botërorët që u vendosën nga penalltitë

Sadik.Autor

(VIDEO) Sevilla kalon përsëri në avantazh, shënon me penallti

Q.Autor

Leave a Comment