Gossip Lifestyle Showbiz

PROBLEMI I PARË TE REAL MADRIDI/ Lojtari dëmtohet në stërvitje

Brahim Diaz është “viktima e parë” e Real Madridit gjatë përgatitjeve për sezonin  e ri.

19-vjeçari është dëmtuar në stërvitje dhe do të jetë jashtë për ndeshjen e parë me Bayern Munchen.

Real Madridi ka bërë të ditur se lojtari ka probleme muskulore në kofshën e majtë.

Ai vështirë se do t’ia dalë të kthehet për miqësoren e parë me Bayern Munchen, por ndoshta edhe kundër Arsenalit e Atletico Madridit.

Related posts

Belen: Iannone si vullkan, më i çmendur se unë!

Sadik.Autor

GREZDA I KAP FOTON NGA KREVATI/ “Padashje” i nxjerr Oriolës edhe etiketën e… (FOTO)

Delo.autor

DOUGLAS COSTA MAHNIT ME TË DASHURËN SUPER SEKSI/ Nathalia Felix, perla jashtë fushe e yllit të Juventus (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment