Futboll La Liga Sport

U ZYRTARIZUA TEK BARCELONA/ Griezmann tregon një sekret: Vesh fanellë me mëngë të gjata për…

Antoine Griezman është futbollisti më i ri i Barcelonës. Ai u bashkua me katalanasit për shumën e 120 milion eurove.

Francezin e kemi parë gjithmonë me fanelë me mëngë të gjata. Shkak për këtë është idhulli i tij David Beckham.

Ky i fundit vishte fanelën me numër 7 me mëngë të gjata gjithmonë.

Francezi ka sqaruar më tej:

Unë vesh fanelë me mëngë të gjata për shkak të Beckham. Ai ka bërë gjëra të mëdha dhe është idhulli im. Ai tregonte shumë klas në fushë. Për këtë arsye unë e pëlqeja. Askush nuk godiste si ai me këmbën e djathtë. Unë kurrë nuk kam biseduar me të, por do të doja shumë.

Griezman është përfolur shumë herë për një transferim në “Old Trafford”, aty ku ka luajtur edhe idhulli i tij.

Zërat u shtuan akoma më shumë pas transferimit tëPogba te Mancester United, mirëpo ai tashmë është një lojtar i Barcelonës.

Related posts

“DO TË SHIHNI KAUBOJSIN MË TË MIRË NË HISTORI”/ Cerrone: Conor McGregor flet shumë gomarlliqe…

Delo.autor

Interi tenton të afrojë mbrojtësin e Chelsea, takim me agjentin e lojtarit

Sadik.Autor

Khabib i shkruan Dana White: Thuaji Trump t’i japë vizë babait tim

Sadik.Autor

Leave a Comment