Futboll Sport

E BUJSHME/ 5 trajnerët që kanë shpenzuar më shumë për transferimin e lojtarëve

Jose Mourinho është një nga trajnerët që ka shpenzuar më shumë për transferimin e lojtarëve.

Në fakt, trajneri portugez gjatë karrierës së tij ka shpenzuar plot 1.4 miliardë euro për nënshkrimin me 97 lojtarë.

Pas Mourinho, renditet Carlo Ancelotti, dhe i treti pozicionohet Pep Guardiola.

Renditja:

Image

Related posts

NUK MUNDI TË SHËNONTE/ Momenti himnit ndaj Anglisë, SHAQIRIN e “tallin” KEQ…

Isa.Autor

NDIZEN SIRENAT E LARGIMIT TEK PARTIZANI/ Jasir Asani drejt trasferimit në Suedi tek klubi…

Delo.autor

ZYRTARE/ E kërkonte Inter dhe Milan, futbollisti i Manchester United u mbyll derën

Delo.autor

Leave a Comment