Gossip

ISH-PARTNERJA E BALOTELLIT/ Bukuroshja “nxeh” Instagramin me FOTO sensuale

“Nuk ekziston perspektiva pa dy këndvështrime”. Raffaella Fico ka zgjedhur këtë frazë për të nxjerrë në pah anës e saj sensuale. Ish-partnerja e Balotellit dhe ish-e dashura e Alessandro Moggit, me të cilit për pak sa u fejua, na ngritur temperaturat gjatë ditëve të fundit me disa foto që lënë pak vend për imagjinatën.

Raffaella mbetet e freskët dhe joshëse, komplimentet për të, si gjithmonë, nuk mungojnë.

Related posts

U TRANSFERUA TEK PSG/ Ja me kë darkuan Icardi dhe Wanda Nara mbrëmjen e djeshme (FOTO)

Delo.autor

Tifozet e Polonisë fitojnë Kupën e Botës! (FOTO)

Sadik.Autor

JOSHËSE DHE BOMBASTIKE/ Joana, “MISI” që po futet në botën e sportit (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment