Gossip

ISHTE E FTUAR NË MBRËMJEN GALA NGA UNICEF/ Partnerja e Ronaldos la pa fjalë të ftuarit me bukurinë e saj (FOTO)

Georgina Rodriguez shkëlqen në Porto Cervo. E fejuara e Cristiano Ronaldos ishte e ftuar në mbrëmjen gala të organizuar nga UNICEF, ku spikati me bukurinë dhe hijeshinë e saj. Me një fustan të zi të gjatë me dekolte të hapur dhe të tejdukshëm në disa pjesë, partnerja e CR7-ës ishte thjeshtë mahnitëse dhe i la pa fjalë të gjithë të ftuarit në këtë mbrëmje gala.

Related posts

TËRBOHET WANDA NARA/ Tifozët e INTERIT nuk të çajnë TR*PIN nëse ICARDI arrinë të…

Isa.Autor

Njihuni me futbollisten SUPERSEKSI shqiptare, fotot e saj po çmendin rrjetin

Q.Autor

Rikthehet “Lord” Bendtner/ FOTOT NUDO me të DASHURËN po ÇMENDIN rrjetet sociale 

Sadik.Autor

Leave a Comment