Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Bayern Munich-Hertha Berlin. Rezultati 2-2

Bayern Munich ngre siparin për edicionin e ri të Bundesligas në Gjermani, teksa luan ndeshjen e parë në shtëpi ndaj Hertha Berlin.

Tekniku Kovac, kërkon që të mbrojë titullin kampion në Gjermani, por i mungojnë afrimet si Martinez apo Perisiç në formacionin titullar. Pavar e nis si titullar në repartin e mbrojtjes, ndërkohë që reparti i avancuar përbëhet nga Koman, Gnabri e Levandovski.

 

MINUTA E 69/ Bayern Munich barazon shifrat me golin e shënuar nga Robert Lewandowski me penallti.

LIVE | Bajern Mynih-Herta Berlin 2-2

Starton pjesa e dytë

***

MBYLLET PJESA E PARË

MINUTA E 38/ Hertha Berlin kalon në epërsi me golin e shënuar nga Marko Grujic.

MINUTA E 36/ Hertha Berlin barazon shifrat me golin e shënaur nga Vedad Ibisevic.

MINUTA E 24/ Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Berlin me golin e shënuar nga Robert Lewandowski.

20:30/ Nis sfida

LIVE | Bajern Mynih-Herta Berlin 1-2

Related posts

Brazil-Meksikë dhe Belgjikë-Japoni/ Këto janë përballjet që do ndezin Kupën e Botës

Isa.Autor

Barcelona pëlqen mesfushorin Meksikan, por Porto kërkon 35 milionë euro

Isa.Autor

“Franca ekip anti-futboll, më mirë sikur të kishim humbur ndaj Brazilit”

Sadik.Autor

Leave a Comment