Futboll Premier League Sport

SHËNON SUPERGOL/ Salah sprint të pabesueshëm nga mesi i fushës… (VIDEO)

Mohamed Salah është i papërmbajtshëm.

Egjiptiani realizoi golin e tretë për Liverpoolin në përballjen ndaj Arsenalit e vlefshme për javën e tretë në Premier League.

Salah bëri një depërtim të mirë duke kaluar Luizin dhe pastaj realizoi mjaft bukur në diagonale.

Related posts

SKANDALOZE/ KANIBALIZËM në futboll, futbollisti “frymëzohet” nga SUAREZ

Isa.Autor

Kategoria e Parë / Dinamo, Vllaznia e Egnatia kryesojnë dy grupet (KLASIFIKIMI)

Isa.Autor

Interesimi i klubeve të mëdha për Chiesan, Fiorentina i vendos çmimin ‘stratosferik’

Q.Autor

Leave a Comment