Futboll Sport

TOTTENHAM-INTER/ Kundërsulm rrufe, Lucas Moura ndëshkon “Zikaltërit” (VIDEO)

Kanë kaluar dy minuta lojë nga sfida Tottenham-Inter dhe vendasit kanë kaluar në avantazh me sulmuesin Lucas.

Braziliani ndëshkoi Handanovic me një goditje nga brenda zone, duke përfituar nga hapësira në mbrojtje.

Related posts

Armando Sadiku, 30 minuta në fushë në fitoren e Levantes

Sadik.Autor

Marrin fund dyshimet/ Konfirmohet se Icardi do të qëndrojë në…

Sadik.Autor

“FITORJA NDAJ KUKËSIT JA SHTON MË SHUMË VLERAT EKIPIT/ Mesfushori Aleksi: Teuta është super, e pësoj prej rolit që kam

Delo.autor

Leave a Comment