Futboll Kategoria Superiore Sport

TRIUMFOI ME GOLEADË KUNDËR BYLIS/ Majkëll Ngo surprizon “bardheblutë”, ja ku është shfaqur

Trajneri i Tiranës Ardi Mema, pas ndeshjes së djeshme kundër ekipit të Bylisit, të cilin skuadra kryeqytetase e fitoi me rezultatin 5-1, dha një intervistë, ku deklaroi se është dhe është në pritje të Majkëll Ngos.

Nuk ka vonuar shumë dhe Majkell Ngo, në orët e para të mëngjesit të sotëm ka zbarkuar në aeroportin e Rinast.

Ngo sezonin e shkuar ishte sulmuesi kryesor i skuadrës, teksa shënoi 4 gola në kampionat dhe 6 në Kupë. Së bashku me Muçin dhe Ismael Dunga do të jenë alternativat e Memës për sulmin e Tiranës këtë sezon.

Related posts

ÇFARË SPEKTAKLI/ Real Madrid – Atletiko Madrid, rindizet super-ndeshja (VIDEO)

Isa.Autor

Atletico në telashe ndaj Arsenalit, dëmtohet Diego Costa

Sadik.Autor

EFEKTI “RONALDO”/ Portugezi sfidues për shokët: Kërkon të fitojë kudo ku merr pjesë

Isa.Autor

Leave a Comment