Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ Di Maria “fundos” Realin, shikoni reagimin e Neymar dhe Mbappe (VIEO)

Angel Di Maria po kalon një mbrëmje të mrekullueshme ndaj ish-skuadrës së tij me dy golat e shënuar në pjesën e parë.

Pas golit të dytë, kamerat janë fokusuar edhe te Neymar dhe Mbappe për disa sekonda. Dy sulmuesit të cilët ndodhen në tribunë janë duke qeshur me të madhe.

Related posts

KAMPIONATI SHQIPTAR/ Kamza e Partizani në avantazh, Skënderbeu në kërkim të barazimit (VIDEO)

Isa.Autor

Juventusi si supermarket, PSG-ja dhe Murinjo tentojnë të “zhvasin” zonjën e vjetër

Q.Autor

LEGJENDA E INTERIT/ Marco Materazzi acaron: Kur blen lojtarin më të fortë në botë, është e drejtë që…

Delo.autor

Leave a Comment