Futboll Sport

E BUJSHME/ Nuk do ta besoni shpejtësinë marramendëse të Ronaldos kundër Napolit (VIDEO)

Cristiano Ronaldo mund të jetë 34 vjeç, por ai ende zotëron një ritëm vdekjeprurës, këtë e dëshmon rasti konkret në fitoren emocionuese 4-3 ndaj Napolit.

Në minutën e 15-të, kundërsulmi i Juventusit nisi pas një goditje nga këndi të skuadrës mike dhe Ronaldo bëri një sprint të çmendur. Në mënyrë të pabesueshme ai arriti në zonën e Napolit brenda 10 sekondave, duke vrapuar me 33.12 km/h.

Related posts

ALARMUAN FQINJËT NGA BRITMAT/ Zbulohen tre vajzat që kaluan natën me legjendën e sportit (Fotot)

Delo.autor

ARRIHET MARRËVESHJA ME MBROJTËSIN E EKIPIT/ Interi rinovon kontratën me lojtarin… (FOTO)

Delo.autor

Lazio i do 100 milionë euro për Milinkovic-Savic, e lë Juventusin jashtë gare

Q.Autor

Leave a Comment